Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ua

Про нас

Детальна інформація про студію дизайну інтер'єрів «», команда дизайнерів, інженерів і будівельників.

Досконалий інтер'єр - житло, в якому ви насолоджуєтесь життям

Сьогодні на ринку нерухомості існує величезна кількість дизайн-студій. І з одного боку, це добре - є з чого обрати. Однак, є й інша сторона - велика кількість дилетантів і просто непрофесіоналів. Так, в Україні є і студії високого класу, але їх, на жаль, не так багато. Одна з таких - студія дизайну «». Ми дорожимо своєю репутацією і створюємо інтер'єри, якими захоплюються, яким заздрять і в яких просто живуть із задоволенням!

Чому ми створили студію дизайну «Denalli Design»

Будівельна компанія «Строїтель-П» — один з лідерів сучасного світу нерухомості в Україні. Якість забудови, матеріалів, проектної роботи, термінів здачі об'єктів ні у кого вже давно не викликає сумнівів. Але це ще не все, що потрібно людині щоб знайти по-справжньому свій будинок. Необхідний інтер'єр, вірно спроектований і виконаний з урахуванням величезної кількості чинників. Ми бачили, що далеко не завжди власникам квартир це вдається зробити своїми силами або навіть із залученням дизайнера. А такі помилки зазвичай ведуть не тільки до додаткових витрат у майбутньому, а й головне - до не найприємнішиx відчуттів від власного житла. А це дійсно серйозна проблема, адже ми дорожимо своїми клієнтами. У зв'язку з цим, нами було прийнято рішення про створення власної студії дизайну, яка гармонійно доповнить спектр послуг компанії «Строїтель-П».

Велика родина компаній

Кожен наш замовник крім високоякісного сервісу також отримує ряд вигідних пропозицій від наших ділових партнерів. Це значні знижки на послуги, техніку, будівельні матеріали та багато іншого.