Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ua

Новини та статті

Свіжі новини і корисні статті від дизайн-студії «Denalli Design»

Скандинавський стиль інтер'єру

Сьогодні поговоримо про одне з найцікавіших і популярних стилях в оформленні приміщень - скандинавському. Скандинавський стиль інтер'єру розвивався під впливом географічного положення і кліматичних особливостей регіону. Затишний, живий і одночасно функціональний, він відмінно підходить для квартир будь-якої площі. Головними характерними рисами скандинавського стилю є натуральні матеріали, достаток денного світла, світлі тони, зручна лаконічна меблі, яскравий декор і аксесуари.

28.05.2020 05:01
Детальніше

Інтер'єр в стилі Ренесанс

Стиль Ренесанс прийшов на зміну готичному стилю і зберігав свою актуальність протягом трьох століть. Релігійна тематика змінилася поверненням до принципів і формам античного мистецтва. Головний принцип цього стилю полягає в цілісності і гармонійності композиції, всі елементи інтер'єру розташовуються впорядковано, з дотриманням рівноваги і симетрії.

02.12.2019 13:23
Детальніше

10 порад по дизайну інтер'єру маленької квартири

У цій статті ми виклали кілька основних правил по дизайну інтер'єру маленьких квартир, слідуючи яким ви зробите ваше житло затишним і цікавим. Роблячи дизайн інтер'єру в малогабаритній квартирі, необхідно пам'ятати головне — всі деталі інтер'єру в такому приміщенні повинні бути спрямовані на візуальне збільшення простору.

20.11.2019 11:52
Детальніше

10 найпопулярніших стилів інтер'єру

У цій статті ми розповімо про найбільш популярні стилі інтер'єрів. Функціональні і практичні, вони органічно впишуться в стрімкий темп сучасного життя.

04.11.2019 15:46
Детальніше

Замовити дизайн інтер'єру або зробити своїми руками

Найчастіше люди вважають, що можуть якісно і самостійно спроектувати дизайн інтер'єру. Але це далеко не так. Не маючи належного досвіду і освіти, ви неминуче зіткнетеся з низкою проблем. Помилки на початкових стадіях проектування можуть влетіти в копієчку вже в процесі самого ремонту. Невірні розміри, розрахунки матеріалів та їх властивостей і, як наслідок, додаткові витрати на переробку та заміну деталей інтер'єру. Щоб уникнути всіх цих проблем, краще все-таки звернутися до професіоналів і замовити дизайн-проект у них.

29.10.2019 14:16
Детальніше

Класифікація основних стилів інтер'єру

У цій статті ми познайомимо Вас з основними напрямками і стилями в дизайні інтер'єрів. Отже, стилі ділять на три основні групи. Це історичні, етнічні та сучасні. Розглянемо їх докладніше.

08.10.2019 17:11
Детальніше