Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ua

10 найпопулярніших стилів інтер'єру

У цій статті ми розповімо про найбільш популярні стилі інтер'єрів. Функціональні і практичні, вони органічно впишуться в стрімкий темп сучасного життя.

Сучасна класика

Сучасна класика

Елегантний і стриманий стиль інтер'єру. Головний принцип планування приміщень — симетрія. Реалізується він за рахунок парних елементів обстановки. Для реалізації інтер'єру в заданому стилі необхідні світлі й просторі приміщення з високими стелями і великими вікнами.

Основна відмінність неокласики від класичного інтер'єру — одночасне використання природних і штучних матеріалів.

Меблі зберегла масивність форм, але без декоративних надмірностей. В оббивці використовуються дорогі тканини зі стриманим орнаментальним візерунком.

У кольоровій гамі переважають пастельні тони. Темні глибокі тони використовуються в якості акцентів.

Мінімалізм

Мінімалізм

Сучасний стиль, що характеризується простотою, функціональністю і практичністю. Витонченість форм і ліній, суворе дотримання пропорцій, монохромна колірна гамма і відсутність декору — основні принципи мінімалізму.

Для того, щоб зберегти в приміщеннях максимум простору використовується трансформуються меблі, вбудована техніка, багато пластику і скла.

Основні кольори палітри — білий, сірий, бежевий.

Лофт

Лофт

Високі стелі, вільні планування і величезних розмірів вікна — ось головні переваги стилю лофт.

Ключові елементи стилю: голі цегляні або оштукатурені стіни, відкриті комунікації, поєднання вінтажній і сучасних меблів і техніки.

При оформленні приміщення особлива увага приділяється освітленню. Яскравість освітлення повинна контрастувати з стриманою обробкою інтер'єру.

В колірній палітрі переважають природні кольори і натуральні відтінки.

Гранж

Гранж

Стиль гранж — це поєднання респектабельності і сільського затишку. Відтворити його можна тільки в просторому світлому приміщенні з великими вікнами.

Основні поверхні облицьовуються натуральними матеріалами. Стіни декорують цегляною кладкою або просто штукатурять. Стеля і підлога обшивають деревом. Класичні меблі і затишні аксесуари ефектно виділяються на тлі грубої обробки приміщень.

При оформленні приміщення в стилі гранж особливу увагу варто приділити текстилю. М'які пледи і подушки з наволочками з натуральних матеріалів зроблять інтер'єр більш затишним.

Основні кольори палітри: білий, сірий, бежевий, коричневий, чорний.

Кантрі

Кантрі

Дуже затишний і природний стиль, просочений духом природи і сільським шармом. Облицювання приміщень, меблі, декоративні елементи та аксесуари — все виконується з натуральних матеріалів.

При виборі меблів перевагу слід віддати масивним предметів з зістареного дерева. В оббивці, декорі вікон, наволочках використовується щільний текстиль з квітковим малюнком або кліткою. Дуже важливі аксесуари: живі квіти, декор ручної роботи, ковані вироби.

Для стилю кантрі характерна природна колірна палітра: зелений, коричневий, бежевий, блакитний.

Шеббі-шик

Шеббі-шик

Романтичний і дуже жіночний стиль овіяний духом аристократичної старовини. Головною умовою при оформленні інтер'єру в стилі шеббі-шик є поважний вік і потертість всіх предметів.

Основні характеристики: ніжна пастельна палітра кольорів, високоякісні вінтажні меблі, аксесуари і текстиль.

Базова обробка інтер'єру гранично проста: біла штукатурка на стелі, дерев'яна підлога, стіни обклеюють шпалерами з дрібним квітковим візерунком. Невід'ємні елементи стилю — статуетки у вигляді янголят, вироби ручної роботи, ковані предмети, живі квіти.

Еко-стиль

Еко-стиль

Комфортний і органічний стиль, що відображає природне прагнення людини до близькості з живою природою. В обробці приміщень, меблів і декорі використовуються тільки натуральні матеріали: дерево, камінь, кераміка, скло, пробка.

Інтер'єр в еко-стилі повинен бути просторим і світлим, тому кількість предметів меблів і декору мінімально. Меблі, простої прямолінійної форми, виготовляють з масиву дерева благородних порід. Також популярна плетені меблі з ротанга. В якості декору використовують кошики, скрині, керамічні та скляні вази, натуральний текстиль. Велику роль відіграють живі рослини.

В колірній палітрі використовуються природні природні кольори і їх відтінки.

Бохо

Бохо

Яскравий і самобутній стиль, в якому немає строгих канонів і правил. Відобразити внутрішній світ власника — головне завдання такого інтер'єру. Абсолютна свобода у виборі матеріалів, способів обробки, стилів меблів і декору дозволяє господареві гармонізувати простір під себе і показати іншим свій особистий погляд на світ.

В обробці приміщень і меблів використовують як натуральні, так і штучні матеріали. Меблі використовують з інших інтер'єрних стилістик.

Основну роль в цьому стилі грають декор і текстиль. Всі поверхні в приміщенні заповнюються виробами ручної роботи, сувенірами з різних країн, картинами, статуетками, масками, дзеркалами в масивних рамах, вигадливими світильниками та іншими цікавими дрібничками. Більшість текстильних елементів інтер'єру покривають етнічні орнаменти або оригінальні візерунки.

Для стилю бохо характерні яскраві насичені кольори: червоний, оранжевий, жовтий, відтінки синього і зеленого.

Хай-тек

Хай-тек

Функціональний і стриманий стиль, з майже повною відсутністю декору і яскравих колірних рішень. Багато вільного простору, зручний і лаконічний дизайн меблів, використання останніх новинок техніки - основні риси стилю хай-тек.

В обробці приміщень активно застосовуються скляні, пластикові та металеві матеріали. Відсутні будь-які скульптурні елементи, візерунки або орнаменти. Всі поверхні гранично рівні і глянцеві.

Обстановка приміщень не повинна бути перевантажена предметами меблів, текстилем і аксесуарами. Дизайн меблів мінімалістичний, але дуже практичний. У ролі декору використовують світильники футуристичних форм, абстрактні картини, чорно білі фотографії в строгих рамах.

Основні кольори стилю: білий, чорний, сірий. В якості акценту може використовуватися який-небудь яскравий колір в мінімальній кількості.

Скандинавський стиль

Скандинавський стиль

Головне в скандинавському стилі — це прагнення до природності і простоті. При оформленні інтер'єру важливо не перевантажувати простір зайвими предметами, роблячи його максимально комфортним і світлим.

Основні характеристики стилю: великі світлі простори, натуральні Обробні матеріали, проста і лаконічна меблі, затишний текстиль. < p>стеля і стіни покривають шпалерами або фарбою світлих відтінків, підлогу облицьовують деревом. Меблі, функціональна і практична, також виготовляється з дерева. Вікна не декоруються, щоб наповнити приміщення природним світлом.

Предмети декору займають важливе місце в скандинавському стилі, але їх не повинно бути багато. Вироби ручної роботи, вази, керамічний і порцеляновий посуд, світильники, свічники, живі рослини будуть затребувані в цьому інтер'єрі.

Колірна гамма основних поверхонь і меблів: білий, світлі відтінки сірого і блакитного, бежевий. Яскраві акценти розставляють за допомогою декору і окремих елементів меблів. Можна використовувати відтінки червоного, синього, фіолетового і зеленого кольору.