Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ua

Послуги

Замовити ремонт квартир під ключ за дизайнерським проектом і під авторським наглядом студії дизайну інтер'єрів «Denalli Design».

Дизайн інтер'єру

Якісний дизайн інтер'єру — це те, з чого починається затишок і комфорт вашого будинку. Досвідчені дизайнери розроблять для вас індивідуальний проект, виходячи з ваших побажань, особливостей планування, сучасних матеріалів, технологій, і звичайно ж, модних тенденцій. Інтер'єри в будь-якому стилі від бароко до хай-тек, а так само їх оригінальні поєднання. Довіряйте такі відповідальні роботи професіоналам, адже помилки, закладені на даному етапі, можуть дорого обійтися вам надалі.

Замовити

Ремонтні роботи

Напевно багато хто не з чуток знає, якими можуть бути ремонтні бригади. Не будемо наводити лякаючі приклади, розповімо, які вони у нас. Перш за все, всі співробітники проходять досить суворий відбір. А, як відомо, співробітники вирішують якщо не все, то дуже багато. Ми формуємо злагоджені команди, де кожна людина знаходиться на своєму місці. Всі ремонтні роботи завжди розплановані і вписуються в певні часові рамки. Ви точно знаєте, коли буде завершено той чи інший етап. На всі роботи ми надаємо гарантії якості.

Замовити

Виготовлення меблів

Так, ми виготовляємо меблі самостійно, і, потрібно зауважити, меблі ці найвищої якості. Деталі інтер'єру, виготовлені під замовлення, з урахуванням всіх вимог дизайну-це завжди набагато ширші можливості, ніж створення інтер'єру під вже існуючі меблі. Більш докладно про нашу столярної майстерні ви можете ознайомитися, перейшовши за цим посиланням Столярна майстерня «Галеон».

Замовити

Підбір техніки

Дуже часто процесу підбору відповідної побутової, кліматичної та іншої техніки приділяється недостатньо уваги. В основному, це пов'язано з недоліком знань у цій галузі. Але ж так важливо, щоб техніка підходила саме вам, ідеально вписувалася в інтер'єр і мала відповідні житлу і мешканцям характеристики. Наші фахівці підберуть для Вас таку техніку, запропонують кілька варіантів. Також, Ви зможете отримати приємні знижки на багато товарів від наших партнерів.

Замовити

Комплексні послуги

Звичайно ж, послуги, що надаються в комплексі, набагато вигідніші. Адже так забезпечується злагодженість дій співробітників різних областей, кращий контроль якості, дотримання часових термінів. Вартість комплексних послуг завжди нижча, ніж сума їх вартості окремих послуг. Всі послуги та товари, що надає наша компанія, ви можете замовити в комплексі. Економте свої кошти і час.

Замовити