Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ua

Про нас

Детальна інформація про студію дизайну інтер'єрів «», команда дизайнерів, інженерів і будівельників.

Досконалий інтер'єр - житло, в якому ви насолоджуєтесь життям

Сьогодні на ринку нерухомості існує величезна кількість дизайн-студій. І з одного боку, це добре - є з чого обрати. Однак, є й інша сторона - велика кількість дилетантів і просто непрофесіоналів. Так, в Україні є і студії високого класу, але їх, на жаль, не так багато. Одна з таких - студія дизайну «». Ми дорожимо своєю репутацією і створюємо інтер'єри, якими захоплюються, яким заздрять і в яких просто живуть із задоволенням!

Чому ми створили студію дизайну «Denalli Design»

Будівельна компанія «Строїтель-П» — один з лідерів сучасного світу нерухомості в Україні. Якість забудови, матеріалів, проектної роботи, термінів здачі об'єктів ні у кого вже давно не викликає сумнівів. Але це ще не все, що потрібно людині щоб знайти по-справжньому свій будинок. Необхідний інтер'єр, вірно спроектований і виконаний з урахуванням величезної кількості чинників. Ми бачили, що далеко не завжди власникам квартир це вдається зробити своїми силами або навіть із залученням дизайнера. А такі помилки зазвичай ведуть не тільки до додаткових витрат у майбутньому, а й головне - до не найприємнішиx відчуттів від власного житла. А це дійсно серйозна проблема, адже ми дорожимо своїми клієнтами. У зв'язку з цим, нами було прийнято рішення про створення власної студії дизайну, яка гармонійно доповнить спектр послуг компанії «Строїтель-П».

Наша команда

Велика родина компаній

Кожен наш замовник крім високоякісного сервісу також отримує ряд вигідних пропозицій від наших ділових партнерів. Це значні знижки на послуги, техніку, будівельні матеріали та багато іншого.